Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Flux RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Ultimele subiecte
» Caut loc de munca in Suedia
Lun Noi 14, 2016 10:33 am Scris de Stefanel Stefan

» Informatii - cautare: munca, jobb, serviciu in Suedia
Lun Noi 14, 2016 8:16 am Scris de Stefanel Stefan

» AutoServiceklass AB
Sam Noi 05, 2016 12:01 pm Scris de AutoServiceKlass AB

» Caut chirie în Gothenburg
Joi Noi 03, 2016 6:35 am Scris de sveatoslav

» Numere personale in Suedia (personnummer)
Sam Oct 29, 2016 10:09 pm Scris de Ionescu

» sofer in suedia
Joi Aug 11, 2016 9:49 am Scris de cocoshel

» Drept de sedere in Suedia pentru pensionari
Joi Aug 04, 2016 2:12 am Scris de cocoshel

» Oportunitate profesionala - Suedeza
Mar Aug 02, 2016 3:34 am Scris de OanaS

» Oferta job in Go:teborg
Vin Iul 29, 2016 9:43 am Scris de gizuca

Cine este conectat?
In total sunt 7 utilizatori conectati: 0 Inregistrati, 0 Invizibil si 7 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]

Recordul de utilizatori conectati a fost de 103, Vin Ian 07, 2011 6:53 am
Reclama ta aici

Propuneri subiecte pentru articole pe suediainfo.se

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Propuneri subiecte pentru articole pe suediainfo.se

Mesaj  gstan80 la data de Vin Dec 03, 2010 8:37 am

Incep acest capitol pentru cei interesati sa participe, in limita timpului de care dispun, la dezvoltarea proiectului www.suediainfo.se

Pentru ca mi se pare un subiect destul de incins la aceasta ora, pe plan national si international ar fi destul de interesant sa avem un material despre wikileaks.

gstan80
membru
membru

Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 02/08/2010

Sus In jos

Re: Propuneri subiecte pentru articole pe suediainfo.se

Mesaj  florin2010 la data de Mar Mar 01, 2011 8:58 am

Intrucat situatia socio-economica si cadrul legislativ suedez se afla intro continua schimbare, ca peste tot in lume, ar fi bine daca s-ar deschide un topic la rubrica Emigrare, pe care sa fie postate, punctual, informatii despre aceasta tara(in ce conditii te poti stabili in Suedia, ce ai de facut ca sa iti legalizezi sederea, care sunt salariile in general, in Suedia, preturile la utilitati, alimente, etc).Asa s-ar evita reluarea la nesfarsit a principalelor intrebari pe care le ridica unii forumisti.
Multi o sa zica sa cautam pe acest forum informatiile care ne intereseaza.Eu am inceput sa fac asta si dupa ce am citit cate ore am constatat ca multe postari nu mai sunt de actualitate .

florin2010
membru
membru

Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 13/02/2011
Localizare : Romania

Sus In jos

Mesaj  Emil la data de Mar Mar 01, 2011 6:17 pm

florin2010 a scris:Intrucat situatia socio-economica si cadrul legislativ suedez se afla intro continua schimbare, ca peste tot in lume, ar fi bine daca s-ar deschide un topic la rubrica Emigrare, pe care sa fie postate, punctual, informatii despre aceasta tara(in ce conditii te poti stabili in Suedia, ce ai de facut ca sa iti legalizezi sederea, care sunt salariile in general, in Suedia, preturile la utilitati, alimente, etc).Asa s-ar evita reluarea la nesfarsit a principalelor intrebari pe care le ridica unii forumisti.
Multi o sa zica sa cautam pe acest forum informatiile care ne intereseaza.Eu am inceput sa fac asta si dupa ce am citit cate ore am constatat ca multe postari nu mai sunt de actualitate .
Nu s-a schimbat nimic din 2008 si pina acum, asa ca citeste forumul de la cap la coada si ai sa gasesti o gramada de informatii. Vrei sa vi in Suedia, ori ai un contract de munca ori ai bani ca sa te intretii sau sa deschzi o afacere. Poti sa vi si asa la plezneala poate iti gasesti ceva pe aici. Este greu de gasit munca acum, somajul este mare si este criza de locuinte in orasele mari. Succes.

Emil
membru senior
membru senior

Numarul mesajelor : 171
Data de inscriere : 10/07/2009

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat Astazi la 9:00 pm

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare