Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Flux RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Ultimele subiecte
» Caut loc de munca in Suedia
Lun Noi 14, 2016 10:33 am Scris de Stefanel Stefan

» Informatii - cautare: munca, jobb, serviciu in Suedia
Lun Noi 14, 2016 8:16 am Scris de Stefanel Stefan

» AutoServiceklass AB
Sam Noi 05, 2016 12:01 pm Scris de AutoServiceKlass AB

» Caut chirie în Gothenburg
Joi Noi 03, 2016 6:35 am Scris de sveatoslav

» Numere personale in Suedia (personnummer)
Sam Oct 29, 2016 10:09 pm Scris de Ionescu

» sofer in suedia
Joi Aug 11, 2016 9:49 am Scris de cocoshel

» Drept de sedere in Suedia pentru pensionari
Joi Aug 04, 2016 2:12 am Scris de cocoshel

» Oportunitate profesionala - Suedeza
Mar Aug 02, 2016 3:34 am Scris de OanaS

» Oferta job in Go:teborg
Vin Iul 29, 2016 9:43 am Scris de gizuca

Cine este conectat?
In total sunt 7 utilizatori conectati: 0 Inregistrati, 0 Invizibil si 7 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]

Recordul de utilizatori conectati a fost de 103, Vin Ian 07, 2011 6:53 am
Reclama ta aici

Continutul categoriei - detalii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Continutul categoriei - detalii

Mesaj  Admin la data de Dum Apr 15, 2012 11:00 pm

Dragi prieteni!

Deschidem aceasta categorie la solicitarea unora dintre dumneavoastra, din dorinta de a va oferi un loc unde sa va asterneti gandurile, ideile si, de ce nu, un loc in care sa va aratati, mai bine zis, sa va descoperiti talentele scriitoricesti.

Nu este o categorie rezervata numai celor "cu fumuri" si cu nasul pe sus:) Nicidecum! Fiecare este liber sa scrie orice, despre orice, sub orice forma(poezie, schita, articol, pamflet, epigrama, etc.). Fiecare dintre noi ar putea sa fie un Eminescu nedescoperit sau un Caragiale modern. Problema e ca multi dintre noi nici nu stim ca avem un har sau un talent anume pana cand altii nu ne deschid ochii.

Rugamintea noastra este doar sa ne limitam la un limbaj cat mai decent, la respect reciproc si sa pastram o oarecare ordine in aceasta categorie scriind la subiectul dat de fiecare subcategorie si in spiritul acesteia.

Asadar... stati fiecare de vorba cu muza personala, scormoniti-va sufletul si impartasiti-ne gandurile voastre... hraniti-ne cu harul vostru.

Nu se stie niciodata... forumul nostru este foarte citit si mai stiti... cineva s-ar putea sa va descopere si sa va transforme din amatori in profesionisti:) You never know...

Va multumim si va uram spor la scris.

Echipa suedia info

PS..... ATENTIE!!!... Pentru fiecare text pe care il publicati va rog sa deschideti un topic nou. Nu de alta dar sa dam si "criticilor" sau laudatorilor posibilitatea sa se exprime in comentarii:)

PS2.... Daca textele pe care le veti publica nu sunt originale si le copiati de altundeva va rugam insistent sa lasati un link si sa mentionati sursa. Nu interzicem plagierea dar macar sa o facem cu respect. Adica sa nu ne atribuim merite false.

Admin
Admin

Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 26/04/2009

http://suediainfo.se/

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum