Cautare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Flux RSS


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Ultimele subiecte
» Emigrare in Suedia? Informatii si discutii pro si contra.
Lun Apr 10, 2017 4:53 am Scris de 1parazit

» autoturism inmatriculat in Romania
Dum Mar 26, 2017 12:24 am Scris de megan6X

» TAI CHI in Stockholm
Mar Mar 07, 2017 1:28 am Scris de haiku

» probleme cu legea in Suedia
Dum Mar 05, 2017 9:35 am Scris de 1parazit

» INFIINTARE FIRMA, EVIDENTA CONTABILA, CONSULTANTA FINANCIARA
Sam Mar 04, 2017 3:09 am Scris de Svartberg Redovisning

» Traducere de diplome si acte necesare
Dum Feb 26, 2017 6:47 am Scris de Dimitria

» Organizatii (asociatii) si grupuri romanesti in Suedia
Dum Feb 26, 2017 5:29 am Scris de cocoshel

» Emigrare in Suedia - Persoana cu resurse sau venituri proprii
Sam Feb 11, 2017 10:20 pm Scris de Berbecut

» Cum este vazuta Romania din Suedia
Mier Feb 08, 2017 11:14 am Scris de cocoshel

Cine este conectat?
In total sunt 10 utilizatori conectati: 0 Inregistrati, 0 Invizibil si 10 Vizitatori :: 1 Motor de cautare

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectati a fost de 103, Vin Ian 07, 2011 6:53 am
Reclama ta aici

Lista site-uri locuri de munca

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Lista site-uri locuri de munca

Mesaj  haiku la data de Joi Aug 23, 2012 3:01 am

Sper ca aceasta lista cu site-uri sa va ajute in gasirea unui loc de munca cat mai curand posibil.

Traduc CV-uri si scrisori de intentie din limba romana in limba suedeza. (asistenta/informatii pentru imbunatatirea acestora, conform criteriilor suedeze).
Contact: san_haiku@yahoo.com



FÖRETAG Hemsida
Academic Search www.academicsearch.se
Academic Work www.academicwork.se
Adecco www.adecco.se
Adepta www.adepta.se
Amendo www.amendo.se
Amrop www.amrop.se
Andersson & Korn www.andersson-korn.se
Ants www.ants.se
Arena Personal www.arenapersonal.com
Attendo www.attendo.se
Bohmans Nätverk www.bohmans.com
Boss Rekrytering www.bossrekrytering.se
Careerbuilder www.careerbuilder.se
Csjobb www.csjobb.se
Dfind www.dfind.se
Effect Management Search www.effectsearch.eu
Elan IT www.elanit.se
Ework www.ework.se
Fabi www.fabi.se
Fairchild www.fairchild.se/
Finnveden Urval www.finnvedenurval.se
Hammer & Hanborg www.hammerhanborg.com
Hays www.hays.se/
Horton Intl www.horton.se
Hudson www.hudson.com
Hyr Senior www.hyrsenior.se
Hälsojobb www.halsojobb.se
IDG www.idg.se
K2 Search www.k2search.se
Kelly Services www.kellyservices.se
Kontorsfixarna www.kontorsfixarna.se
Korn Ferry International www.kornferry.com
Lernia www.lernia.se
Lisberg www.lisberg.se
Logistikentreprenader www.logistikentreprenader.se
Manpower www.manpower.se
Maquire www.maquire.se
Medrek www.medrek.se
Mercuri Urval www.mercuriurval.se
Michael Berlund Executive Search www.mberglund.se/
Monster www.monster.se
Newstaff www.newstaff.se
Novare www.novare.se
Offentliga jobb www.offentligajobb.se
Pharma relations www.pharmarelations.com
Poolia www.poolia.se
Proffice www.proffice.se
Proffice Care www.profficecare.se
Randstad www.randstad.se
Resurs Bemanning www.resursbemanning.se
Sam Headhunting Sweden www.samheadhunting.se
Sims Executive Search www.sims.se
Skl www.skl.se
Skoljobb www.skoljobb.se
Stepstone www.stepstone.se
Student Consulting www.studentconsulting.se
Säljpoolen www.saljpoolen.se
Teamwork www.twb.se
Transearch www.transearch.se
Uniflex www.uniflex.se
Workey www.workey.se

haiku
membru
membru

Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 05/08/2009

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum